Змішувач Hansgrohe Metris Select 14847000
Фото 3 |
Hansgrohe Metris Select 14847000 |
|
Кнопка Select — для зручного включення/вимикання води. Кут повороту виливу з регулюванням на 3 рівня: на 110 °, 150 ° або 360 °. Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris Select 14847000
Усі ціни 17 →Кухонний змішувач Hansgrohe METRIS SELECT 14847000 | 21 511 грн. |
Змішувач для кухні 260 Hansgrohe Metris Select M71 1jet (колір - хром) 148 | 18 014 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний HANSGROHE Metris Select M71 хром латунь 1 | 21 511 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select M71 (14847000) 14847000 | 21 511 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Metris Select 14847000 | 16 978 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →