Змішувач Hansgrohe Metris Select M71 73804000
Відео 3Фото 22 |
Hansgrohe Metris Select M71 73804000 |
|
Кнопка Select — для зручного включення/вимикання води. Магнітна система кріплення лійки MagFit. Кут повороту виливу з регулюванням на 2 рівня: на 110 °, 150 °. Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris Select M71 73804000
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні Hansgrohe Hansgrohe Metris Select M71 200 1jet, sBox (к | 34 953 грн. |
Змішувач для кухні на 2 отвори із висувною лійкою HANSGROHE Metris M71 хро | 32 110 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Hansgrohe Metris Select M71 sBox (73 | 32 110 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select M71 з висувним виливом 73804000 | 32 110 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select 200 з витяжним виливом на 2 отв | 41 736 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →