Змішувач Hansgrohe Metris Select M71 73806000
Відео 2Фото 16 |
Hansgrohe Metris Select M71 73806000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на два рівні: 110° або 150°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Включення і виключення води кнопкою Select. Універсальне розміщення кнопки Select на поверхні мийки.
MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу. Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою). Перемикання струменя в вихідний режим закриттям змішувача (фіксована душова струмінь).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris Select M71 73806000
Усі ціни 13 →Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select M71 320 2jet sBox з витяжним ви | 42 588 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select 320 2jet, sBox (колір - хром), | 27 843 грн. |
Змішувач для кухні на 2 отвори із висувною лійкою HANSGROHE Metris Select | 32 756 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Hansgrohe Metris Select M71 sBox (73 | 32 756 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Metris Select M71 із висувною лійкою 73806000 | 32 756 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →