Змішувач Hansgrohe Metropol 32515000
Фото 8 |
Hansgrohe Metropol 32515000 |
|
Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol 32515000
Усі ціни 34 →Змішувач на 3 отвори для раковини Hansgrohe Metropol (колір - чорний матов | 31 460 грн. |
Змішувач для раковини двовиважальний Hansgrohe Metropol хром 32515000 | 18 824 грн. |
Змішувач для умивальника на три отвори HANSGROHE Metropol чорний латунь з | 31 460 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metropol 160 із донним клапаном чорний | 31 460 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metropol 160 (32515700) | 31 460 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →