Змішувач Hansgrohe Metropol 32520000
Фото 7 |
Hansgrohe Metropol 32520000 |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol 32520000
Усі ціни 70 →Змішувач для біде Hansgrohe Metropol (колір - чорний матовий) 32520670 325 | 29 660 грн. |
Змішувач Hansgrohe Metropol 32520000 | 20 876 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Metropol с донным клапаном Push-Open 32520000 | 21 188 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу HANSGROHE Metropol на біде одноважільний чо | 31 782 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Metropol матовий чорний (32520340) 32520340 | 31 782 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →