Змішувач Hansgrohe Metropol 32550000
Фото 5 |
Hansgrohe Metropol 32550000 |
|
Технологія Air Power змішує воду з повітрям і робить краплі об'ємніше, легше і м'якше. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Регульоване обмеження температури
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol 32550000
Усі ціни 8 →Змішувач на борт ванни Hansgrohe Metropol (колір - хром) 32550000 32550000 | 35 040 грн. |
Змішувач вбудований в борт ванни на три отвори (Зовнішня частина) HANSGROH | 38 521 грн. |
Змішувач Hansgrohe Metropol на край ванни на 3 отвори Secuflex (32550000) | 38 521 грн. |
Hansgrohe Metropol chrom 32550000 | 25 040 грн. |
Hansgrohe Metropol chrom 32550000 | 25 666 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →