Змішувач Hansgrohe Metropol 32553000
Фото 6 |
Hansgrohe Metropol 32553000 |
|
Модель оснащена регульованим обмеженням температури води і технологією Air Power, що дозволяє змішувати воду з повітрям і робити краплі об'ємніше, легше і м'якше. Присутня функція швидкого очищення від вапняних відкладень QuickClean.
Для монтажу необхідно докупити внутрішній блок (арт. 13244180).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol 32553000
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Metropol (32553000) 32553000 | 28 899 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Metropol (32553000) | 28 899 грн. |
Hansgrohe Metropol chrom 32553000 | 19 760 грн. |
Hansgrohe Metropol chrom 32553000 | 20 254 грн. |
Hansgrohe Metropol chrom 32553000 | 20 748 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →