Змішувач Hansgrohe Metropol 32560000
Фото 8 |
Hansgrohe Metropol 32560000 |
|
Змішувач підходить для проточних водонагрівачів
Змішувач підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol 32560000
Усі ціни 68 →Змішувач для душа Hansgrohe Metropol (колір - чорний матовий) 32560670 325 | 18 880 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Metropol (колір – бронза) 32560140 32560140 | 19 928 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Metropol 32560000 | 13 487 грн. |
Змішувач для душу одновентильний HANSGROHE METROPOL хром латунь без душово | 13 487 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe METROPOL білий матовий (32560700) 32560700 | 18 880 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →