Змішувач Hansgrohe Metropol 74520000
Фото 4 |
Hansgrohe Metropol 74520000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol 74520000
Усі ціни 15 →Змішувач для біде Hansgrohe Metropol хром 74520000 з донним клапаном Push- | 22 478 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Metropol (колір - хром), з донним клапаном Pus | 22 146 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу HANSGROHE METROPOL на біде одноважільний хр | 22 478 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Metropol (74520000) 74520000 | 22 478 грн. |
Змішувач для біде Hansgrohe Metropol з петлеподібною ручкою (74520000) 745 | 22 478 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Metropol 74520000:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →