Змішувач Hansgrohe Metropol Classic 31331000
Фото 5 |
Hansgrohe Metropol Classic 31331000 |
|
Змішувач підходить для проточних водонагрівачів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol Classic 31331000
Змішувач для раковини двухвричажний Hansgrohe Metropol Classic хром / золо | 34 713 грн. |
Змішувач для раковини двовиважальний Hansgrohe Metropol Classic хром/золот | 29 506 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metropol Classic (31331000) | 27 766 грн. |
Змішувач для раковини на 3 отвори Hansgrohe Metropol Classic (колір - хром | 23 601 грн. |
Змішувач hansgrohe Metropol Classic 160 на 3 отвори для раковини зі зливни | 34 713 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →