Змішувач Hansgrohe Novus 71045000
Відео 1Фото 4 |
Hansgrohe Novus 71045000 |
|
Регульоване обмеження температури. Змішувач з перемикачем вакуумного типу. Має вбудований шумопоглинач
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Novus 71045000
Усі ціни 23 →Hansgrohe Hansgrohe Novus 71045000 | 6 456 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE NOVUS хром лат | 6 456 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Hansgrohe NOVUS (71045000) 71045000 | 3 573 грн. |
Смеситель для ванны Hansgrohe Novus + скрытая часть iBox universal (710450 | 6 510 грн. |
Змішувач для ванни одноважільний Hansgrohe Novus (71045000) 71045000 | 6 456 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →