Змішувач Hansgrohe Novus 71067000
Фото 3 |
Hansgrohe Novus 71067000 |
|
Змішувач на 1 вихід
Додатково може комплектуватися внутрішньою функціональною частиною.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Novus 71067000
Усі ціни 8 →Зовнішня частина прихованого змішувача HANSGROHE Novus хром латунь 150мм 7 | 1 963 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Hansgrohe Novus (71067000) 71067000 | 1 236 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Novus (71067000) 71067000 | 1 963 грн. |
Змішувач для душа Hansgrohe Novus 1jet mini прихованого монтажу, хром (710 | 1 963 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Hansgrohe Novus хром 71067000 | 1 963 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →