Змішувач Hansgrohe Novus 71068000
Фото 3 |
Hansgrohe Novus 71068000 |
|
Додатково може комплектуватися внутрішнім блоком для змішування.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Novus 71068000
Усі ціни 9 →Змішувач для душу в комплекті із прихованою частиною Hansgrohe Novus (колі | 7 430 грн. |
Змішувач внутрішнього монтажу HANSGROHE NOVUS хром латунь 150мм 71068000 | 5 593 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Novus Змішувач для душу, одноважільний - 71068000 | 3 637 грн. |
Змішувач для душа Hansgrohe Novus (71068000) | 5 483 грн. |
Смеситель скрытого монтажа Hansgrohe Novus 71068000 | 5 483 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →