Ручна лійка Hansgrohe Pulsify Select 105 24100000
Фото 18 |
Hansgrohe Pulsify Select 105 24100000 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Різьбове з'єднання-G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify Select 105 24100000
Усі ціни 30 →Душова лійка Hansgrohe Pulsify Select Activation 3-режимна чорний матовий | 2 560 грн. |
Лійка для душу Hansgrohe Pulsify Select (колір - білий матовий), 3 види ст | 1 910 грн. |
Душова головка із кнопкою HANSGROHE PULSIFY 105мм хром пластик 24100000 | 1 971 грн. |
Ручний душ Hansgrohe PULSIFY чорно-білий (24100700) 24100700 | 2 560 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe PULSIFY ручний душ (3 типи струйки PowderRain, Intense | 1 759 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →