Ручна лійка Hansgrohe Pulsify Select 105 24110000
Відео 2Фото 8 |
Hansgrohe Pulsify Select 105 24110000 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Різьбове з'єднання-G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify Select 105 24110000
Усі ціни 43 →Душова лійка Hansgrohe Pulsify Select Relaxation 3-режимна чорний матовий | 2 560 грн. |
Лійка для душу Hansgrohe Pulsify Select (колір - білий матовий), 3 види ст | 2 520 грн. |
Душова лійка із кнопкою HANSGROHE PULSIFY 105мм хром пластик 24110000 | 1 971 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Pulsify Select S 3jet Relaxation шліфована бронза (24 | 2 958 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe PULSIFY ручний душ (3 типи струйки PowderRain, Intense | 1 628 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →