Душовий набір Hansgrohe Pulsify Select 105 24160000
Фото 6 |
Hansgrohe Pulsify Select 105 24160000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify Select 105 24160000
Усі ціни 30 →Душовий гарнітур Hansgrohe Pulsify Select Relaxation 3-режимний хром 24160 | 5 347 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Pulsify Select Relaxation 105 3jet 65 см, хром (24 | 4 300 грн. |
Набір для душу із штангою HANSGROHE PULSIFY SELECT із шлангом 1500мм ручно | 5 347 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe PULSIFY SELECT чорний матовий (24160670) 241606 | 7 474 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Vernis Pulsify Select зі штангою 65 см (2416067 | 7 474 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →