Ручна лійка Hansgrohe PuraVida 120 28568000
Відео 1Фото 6 |
Hansgrohe PuraVida 120 28568000 |
|
З технологією EcoSmart витрата води на 60% менше без втрати комфорту використання. Підходить для проточних водонагрівачів. Є брудоуловлюючий фільтр, що промивається. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean).
Різьбове з'єднання: G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe PuraVida 120 28568000
Hansgrohe Лійка PuraVida 120 1jet EcoSmart 9л/хв Chrome (28568000) | 5 960 грн. |
Ручний душ Hansgrohe PuraVida 120 1jet EcoSmart 9л/хв Chrome (28568000) 28 | 5 960 грн. |
Hansgrohe Лійка PuraVida 120 1jet EcoSmart хромована/біла: 9л/хв (28568400 | 5 960 грн. |
Ручний душ Hansgrohe PuraVida 120 1jet EcoSmart хромована/біла: 9л/хв (285 | 5 960 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →