Змішувач Hansgrohe PuraVida 15072000
Відео 2Фото 7 |
Hansgrohe PuraVida 15072000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe PuraVida 15072000
Усі ціни 22 →Змішувач для умивальника (раковини) Hansgrohe Pura Vida 15072000 | 37 088 грн. |
Кран на раковину одновентильний HANSGROHE PuraVida білий латунь з донним к | 37 088 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe PuraVida (15072000) 15072000 | 22 248 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe PuraVida високий із донним клапаном хро | 37 088 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe PuraVida Змішувач для раковини, одноважільний - 150720 | 20 449 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →