Змішувач Hansgrohe PuraVida 15172000
Фото 4 |
Hansgrohe PuraVida 15172000 |
|
З регульованим обмежувачем температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe PuraVida 15172000
Змішувач електронний Hansgrohe PuraVida хром 15172000 живлення від мережі | 47 913 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe PuraVida (15172000) | 47 913 грн. |
Электронный смеситель для раковины Hansgrohe PuraVida 230V 15172000 | 24 602 грн. |
Hansgrohe PuraVida 15172000 | 47 913 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →