Змішувач Hansgrohe PuraVida 15472000
Hansgrohe PuraVida 15472000 PuraVidaбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe PuraVida 15472000
Усі ціни 21 →Змішувач для ванни Hansgrohe Pura Vida 15472000 | 44 029 грн. |
Змішувач для душу однозахватний HANSGROHE PURAVIDA білий латунь без душово | 44 029 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe PuraVida білий (15472400) 15472400 | 26 538 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Puravida (15472400) 15472400 | 44 029 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe PuraVida Змішувач для ванни, одноважільний - 15472400 | 20 390 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →