Ручна лійка Hansgrohe PuraVida 28567400
Фото 4 |
Hansgrohe PuraVida 28567400 |
|
Має брудоуловлюючий фільтр
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe PuraVida 28567400
Hansgrohe Лійка PuraVida 150 3jet EcoSmart 9 л/хв Chrome (28567000) | 9 295 грн. |
Ручний душ Hansgrohe PuraVida 150 3jet EcoSmart 9 л/хв Chrome (28567000) 2 | 9 295 грн. |
Ручний душ Hansgrohe PuraVida 150 3jet EcoSmart 9 л/хв, Chrome (28567000) | 9 295 грн. |
Hansgrohe Лійка PuraVida 150 3jet EcoSmart 9 л/хв, колір хромований/білий | 9 295 грн. |
Ручний душ Hansgrohe PuraVida 150 3jet EcoSmart 9 л/хв, колір хромований/б | 9 295 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →