Верхній душ Hansgrohe Raindance Classic Air 240 27405000
Фото 4 |
Hansgrohe Raindance Classic Air 240 27405000 |
|
Повністю хромований душовий диск
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Classic Air 240 27405000
Усі ціни 14 →Верхній душ з тропічним душем Hansgrohe Raindance Classic AIR хром / золот | 46 161 грн. |
Верхній душ із тропічним душем Hansgrohe Raindance Classic AIR хром/золото | 45 481 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE Raindance C Air 270мм латунний хром 2 | 36 933 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE CLASSIC 240 1jet / стельовий тримач / золо | 46 161 грн. |
Hansgrohe Raindance Classic Głowica 27405000 | 24 960 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →