Верхній душ Hansgrohe Raindance E 27381000
Hansgrohe Raindance E 27381000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance E 27381000
Усі ціни 6 →Верхній душ з стельовим кронштейном HANSGROHE RAINDANCE E 360 AIR 1JET, 27 | 35 361 грн. |
Верхний душ 360х190мм, с потолочным подсоединением 100мм Hansgrohe Raindan | 16 554 грн. |
Hansgrohe Raindance E 360 Air 1Jet Głowica 27381000 | 18 960 грн. |
Hansgrohe Raindance E 360 Air 1Jet Głowica 27381000 | 19 434 грн. |
Hansgrohe Raindance E 360 Air 1Jet Głowica 27381000 | 19 908 грн. |
Hansgrohe Верхний душ Raindance E 360 AIR 1jet, потолочное подсоединение 1 | 35 361 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance E 27381000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean )
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →