Верхній душ Hansgrohe Raindance E 300 26250000
Фото 11 |
Hansgrohe Raindance E 300 26250000 |
|
Технологія Air Power змішує воду з повітрям, завдяки чому насичена повітрям вода робить краплі об'ємніше, легше і м'якше. Повністю хромований душовий диск. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance E 300 26250000
Усі ціни 50 →Верхній душ з тропічним душем Hansgrohe Raindance E 300 мм (колір - чорний | 41 812 грн. |
Верхній душ із тропічним душем Hansgrohe Raindance E 300 мм (колір - бронз | 44 125 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE RAINDANCE E 300x300мм латунний золото | 44 785 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Raindance Select E 300 1jet (26250000) 26250000 | 29 857 грн. |
Hansgrohe Верхній душ Raindance Select E 300 1jet Air з тримачем до стелі | 44 785 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →