Верхній душ Hansgrohe Raindance Rainmaker 26117000
Hansgrohe Raindance Rainmaker 26117000 |
|
Необхідне джерело живлення 12 V DC
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Rainmaker 26117000
Усі ціни 8 →Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE RAINMAKER 26117000 | 286 761 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE RAINMAKER 26117000 | 286 761 грн. |
Hansgrohe Верхній душ Rainmaker 600 3jet вбудований з підсвіткою Chrome (2 | 286 761 грн. |
Верхний душ 600 мм с подсветкой Hansgrohe Raindance Rainmaker 26117000 | 136 176 грн. |
Hansgrohe System głowic O600mm DN15 z oświetleniem Raindance Rainmaker 261 | 208 720 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Rainmaker 26117000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →