Верхній душ Hansgrohe Raindance S 240 27623000
Фото 6 |
Hansgrohe Raindance S 240 27623000 |
|
Повністю хромований душовий диск
Монтаж: стеля або стіна
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance S 240 27623000
Усі ціни 25 →Лейка для верхнього душа з тропічним душем Hansgrohe Raindance S 240 1jet | 20 321 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Raindance S 240 1jet PowderRain (27623000) 27623000 | 20 019 грн. |
Лійка для верхнього душу HANSGROHE Raindance 27623670 кругла 240мм латунна | 28 572 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Raindance S 240 1jet чорний матовий (27623670) 27623 | 28 572 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe RAINDANCE S верхній душ 240 1jet powderrain - 27623000 | 13 586 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →