Верхній душ Hansgrohe Raindance S 27492000
Hansgrohe Raindance S 27492000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance S 27492000
Усі ціни 6 →Верхній душ з тропічним душем Hansgrohe Raindance AIR хром 27492000 | 41 550 грн. |
Верхній душ із тропічним душем Hansgrohe Raindance AIR хром 27492000 | 40 935 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Raindance S 300 Air 1jet (27492000) 27492000 | 41 550 грн. |
Верхний душ 300мм с держателем 450мм Hansgrohe Raindance Air 27492000 | 19 438 грн. |
Hansgrohe Верхний душ Raindance S 300 Air 1jet, держатель 450 мм, ½’ Hansg | 41 550 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Raindance S 300 1jet із тримачем зі стіни, 46см (274 | 41 550 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance S 27492000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →