Верхній душ Hansgrohe Raindance S 300 EcoSmart 26601000
Фото 4 |
Hansgrohe Raindance S 300 EcoSmart 26601000 |
|
Знімний душовий диск для легкого очищення верхнього душу. Різьбове з'єднання-G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance S 300 EcoSmart 26601000
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE Raindance EcoSmart 300мм латунний хро | 40 144 грн. |
Верхний душ Hansgrohe Raindance S 300 1jet EcoSmart с держателем 39см хром | 40 144 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Raindance S 300 1jet EcoSmart з тримачем 39см, хром | 40 144 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE Raindance EcoSmart 300мм латунний хро | 40 144 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →