Душовий набір Hansgrohe Raindance Select 26620000
Hansgrohe Raindance Select 26620000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 26620000
Усі ціни 23 →Душові гарнітури зі штангою HANSGROHE RAINDANCE SELECT E з мильницею ХРОМ | 10 831 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select E 120 26620000 | 8 500 грн. |
Комплект для душу із стійкою HANSGROHE Raindance Select E із шлангом 1600м | 10 831 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select E 120 / UnicaS Puro 065м (2662 | 10 831 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select 120 Unica Set, хром-білий, 0,6 | 10 831 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 26620000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →