Душовий набір Hansgrohe Raindance Select 26623000
Hansgrohe Raindance Select 26623000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 26623000
Усі ціни 8 →Душові гарнітури HANSGROHE RAINDANCE SELECT E ECOSMART 26623000 | 11 194 грн. |
ДУШОВИЙ ГАРНІТУР HANSGROHE RAINDANCE SELECT E ECOSMART 26623000 | 11 028 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Raindance Select E EcoSmart із ручною лійкою, шлан | 11 194 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Select E 120 3Jet EcoSmart, 90см (266230 | 10 410 грн. |
Hansgrohe Душевой набор Raindance Select E 120 EcoSmart 9л/мин / Unica`S P | 11 194 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 26623000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →