Душовий набір Hansgrohe Raindance Select 26633000
Hansgrohe Raindance Select 26633000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 26633000
Усі ціни 14 →Душовий набір HANSGROHE Raindance Select Unica`S Puro EcoSmart 26633000 із | 11 194 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet хром-білий (2663340 | 10 199 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 130 EcoSmart 0,65 м (26633000) | 11 194 грн. |
Hansgrohe Душовий набір Raindance Select S 120/90 Unica`S Puro 90 EcoSmart | 10 199 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120/90 Unica`S Puro 90 EcoSmart | 10 199 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 26633000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →