Душова система Hansgrohe Raindance Select 27113000
Hansgrohe Raindance Select 27113000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 27113000
Усі ціни 19 →Душова система Hansgrohe Raindance Select 360 Showerpipe 27113000 | 89 430 грн. |
Душова система з термостатом Hansgrohe Raindance E Showerpipe 360 1jet (ко | 88 109 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE Raindance із верхнім душем латунна | 89 430 грн. |
Душова система для ванни Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe (2711 | 89 430 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe з термостатом х | 89 430 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 27113000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →