Душова система Hansgrohe Raindance Select 27126000
Hansgrohe Raindance Select 27126000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 27126000
Усі ціни 18 →Душова система Hansgrohe Select E Showepipe 300 3JET хром 27129000 2712640 | 97 453 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select 27126000 | 96 012 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE Raindance Select E Showerpipe із в | 97 453 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select E Showerpipe 300 2jet хром-білий | 97 453 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select E 300 (27126400) 27126400 | 97 453 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 27126000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →