Душова система Hansgrohe Raindance Select 27127000
Hansgrohe Raindance Select 27127000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 27127000
Усі ціни 20 →Душова система Hansgrohe Select E 300 3jet Showerpipe 27127400 | 115 487 грн. |
Душова система з термостатом Hansgrohe Raindance Select E Showerpipe 300 3 | 82 000 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE RAINDANCE SELECT E із верхнім душе | 115 487 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select E 300 3jet Showerpipe (27127000) | 115 487 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select E з термостатом хром 27127000 | 115 487 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 27127000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →