Душова система Hansgrohe Raindance Select 27287000
Hansgrohe Raindance Select 27287000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 27287000
Душова система Hansgrohe Raindance Select E 360 ST Showerpipe EcoSmart 272 | 54 277 грн. |
Hansgrohe Raindance Select E 360 1jet ST Showerpipe EcoSmart 27287400 | 54 277 грн. |
Душевая система Hansgrohe Raindance Select E 360 ST Showerpipe EcoSmart 27 | 49 000 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 27287000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →