Верхній душ Hansgrohe Raindance Select E 27385000
Фото 4 |
Hansgrohe Raindance Select E 27385000 |
|
Перемикання струменя за допомогою кнопки Select на верхньому душі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select E 27385000
Усі ціни 15 →Верхній душ з тропічним душем Hansgrohe Raindance Select E хром 27385000 | 30 308 грн. |
Верхній душ із тропічним душем Hansgrohe Raindance Select E хром 27385000 | 30 308 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE Raindance Select E 300x160мм латунний | 30 308 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Raindance Select E 300 білий-хром (27385400) 2738540 | 30 308 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Raindance Select E 300 Верхній душ (білий хром) - 2738 | 21 567 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select E 27385000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →