Верхній душ Hansgrohe Raindance Select E 300 26468000
Фото 7 |
Hansgrohe Raindance Select E 300 26468000 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Знімний душовий диск для швидкого очищення
Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select E 300 26468000
Усі ціни 24 →Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE SELECT E 26468000 | 42 333 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Select Е 300 3jet з тримачем 390 мм, хром (26468000) | 42 333 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE RAINDANCE SELECT 318x191мм латунний х | 42 333 грн. |
Верхній душ із тримачем Hansgrohe Raindance Select 300 (26468000) 26468000 | 42 333 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Raindance Select E 300 Верхній душ, (білий хром) - 264 | 15 675 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →