Душова система Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe 27112000
Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe 27112000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe 27112000
Усі ціни 13 →Душова система Hansgrohe Raindance Select Showerpipe хром 27112000 | 82 066 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select Showerpip 27112000 | 80 852 грн. |
Душевая система Hansgrohe Raindance Select Showerpip 27112400 | 47 072 грн. |
Hansgrohe Raindance E Komplet Showerpipe 360, DN15 (27112400) | 51 360 грн. |
Hansgrohe Raindance E Komplet Showerpipe 360, DN15 (27112400) | 52 644 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe 27112000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →