Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120 26322000
Фото 12 |
Hansgrohe Raindance Select S 120 26322000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Технологія Air Power робить краплі обьемнее, легше і м'якше
Настінні хромовані кріплення зроблені з пластику. З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга. Утримувач ручного душу регулюється в межах 90°, повертається вправо і вліво, переміщається вгору і вниз
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 120 26322000
Усі ціни 8 →Душові гарнітури HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 3JET 120 ММ 26322000 | 16 566 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 120 / Unica Comfort (колір - | 16 320 грн. |
Душовий набір HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 120 3jet / білий / хром (263224 | 16 566 грн. |
Hansgrohe Raindance Select S 120 Unica Comfort 0,90m 26322000 | 10 640 грн. |
Hansgrohe Raindance Select S 120 Unica Comfort 0,90m 26322000 | 10 906 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →