Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120 26324000
Фото 4 |
Hansgrohe Raindance Select S 120 26324000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Утримувач ручного душу регулюється в межах 90°, повертається вправо і вліво, переміщається вгору і вниз
Настінні хромовані кріплення з пластику. Поличка з білого пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 120 26324000
Усі ціни 24 →Душові гарнітури HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 3JET 120 ММ 26324000 | 23 194 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120/110 см 3Jet left, Chrome (2 | 22 851 грн. |
Комплект для душу із штангою HANSGROHE Raindance Select S із шлангом 1600м | 23 194 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S (26324000) 26324000 | 23 194 грн. |
Набір для душу Hansgrohe Raindance Select S 120 штанга розташована зліва ( | 23 194 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →