Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120 26326400
Фото 10 |
Hansgrohe Raindance Select S 120 26326400 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Утримувач ручного душу регулюється в межах 90°, повертається вправо і вліво, переміщається вгору і вниз
Настінні хромовані кріплення з пластику. Поличка з білого пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 120 26326400
Усі ціни 23 →Душовий гарнітур зі штангою Hansgrohe Raindance Select S 3jet 120 26326000 | 23 194 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120/110 см 3Jet Right, Chrome ( | 22 851 грн. |
Душовий гарнітур із стійкою HANSGROHE Raindance Select S із шлангом 1600мм | 23 194 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S (26326000) 26326000 | 23 194 грн. |
Набір для душу Hansgrohe Raindance Select S 120 штанга розташована правору | 23 194 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →