Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120 26701000
Фото 4 |
Hansgrohe Raindance Select S 120 26701000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Технологія Air Power робить краплі об'ємніше, легше і м'якше
Настінні хромовані кріплення з пластику. З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 120 26701000
Усі ціни 8 →Душовий гарнітур HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 120 1,25 М 26701400 | 6 378 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 120 1,25 М 26701000 | 6 895 грн. |
Душовий набір HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 3jet / душовий шланг / 125см / | 6 378 грн. |
ДУШЕВОЙ ГАРНИТУР С НАСТЕННЫМ ДЕРЖАТЕЛЕМ HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 120 1 | 6 378 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 120 1,25 М 26701000 | 7 001 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →