Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120 27646000
Фото 10 |
Hansgrohe Raindance Select S 120 27646000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Технологія Air Power змішує воду з повітрям. Мильниця зроблена з безпечного скла
Настінні хромовані кріплення з пластику. З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга. Утримувач ручного душу регулюється в межах 90°, повертається вправо і вліво, переміщається вгору і вниз
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 120 27646000
Усі ціни 16 →Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S (колір - хром) 27646000 2764 | 27 206 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Raindance Select 27646400 із ручною лійкою, шланго | 25 156 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet хром-білий (2764640 | 25 156 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 120 хром 27646000 | 27 614 грн. |
Hansgrohe Душовий набір Raindance Select S 120/150 см 3Jet Chrome (2764600 | 27 614 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →