Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120 27668000
Фото 9 |
Hansgrohe Raindance Select S 120 27668000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Лійка має брудовловлюючий фільтр що промивається. Підходить для проточних водонагрівачів
Хромоване настінне кріплення з пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 120 27668000
Усі ціни 21 →Душовий гарнітур з настінним тримачем Hansgrohe Raindance Select S 120 3je | 7 303 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet (27668000) 27668000 | 5 579 грн. |
Комплект для душу HANSGROHE Raindance Select S із шлангом 1600мм ручною лі | 7 303 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet (27668000) 27668000 | 7 303 грн. |
Душевой набор Hansgrohe Raindance Select 27668000 (63749) 194262 | 7 303 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →