Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120 27669000
Фото 9 |
Hansgrohe Raindance Select S 120 27669000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Підходить для проточних водонагрівачів. З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга
Хромоване настінне кріплення з пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 120 27669000
Усі ціни 10 →Душовий гарнітур з настінним тримачем Hansgrohe Raindance Select S 120 3je | 7 177 грн. |
Душовий гарнітур із настінним тримачем Hansgrohe Raindance Select S 120 3j | 7 071 грн. |
Комплект для душу HANSGROHE Raindance Select E із шлангом 1250мм ручною лі | 7 177 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet (27669000) 27669000 | 7 177 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Select S 120, 3jet P 1,25 м (27669000) 2 | 7 177 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →