Верхній душ Hansgrohe Raindance Select S 26466000
Відео 1Фото 7 |
Hansgrohe Raindance Select S 26466000 |
|
Перемикання струменя за допомогою кнопки Select на верхньому душі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 26466000
Усі ціни 14 →Верхній душ з тропічним душем HANSGROHE RAINDANCE SELECT S ХРОМ / БІЛИЙ 26 | 25 019 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 26466000 | 24 651 грн. |
Hansgrohe Raindance Select S 240 2jet z ramieniem 390 mm chrom/biały 26466 | 15 440 грн. |
Hansgrohe Raindance Select S 240 2jet z ramieniem 390 mm chrom/biały 26466 | 15 826 грн. |
Hansgrohe Raindance Select S 240 2jet z ramieniem 390 mm chrom/biały 26466 | 16 212 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select S 26466000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →