Верхній душ Hansgrohe Raindance Select S 26467000
Фото 4 |
Hansgrohe Raindance Select S 26467000 243 мм301 мм |
|
Перемикання струменя за допомогою кнопки Select на верхньому душі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 26467000
Усі ціни 7 →Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 26467000 | 22 877 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 26467000 | 22 539 грн. |
Hansgrohe Raindance Select S 240 2jet z przyłączem sufitowym 100 mm chrom | 15 280 грн. |
Hansgrohe Raindance Select S 240 2jet z przyłączem sufitowym 100 mm chrom | 15 662 грн. |
Hansgrohe Raindance Select S 240 2jet z przyłączem sufitowym 100 mm chrom | 16 044 грн. |
Hansgrohe Верхний душ Raindance Select S 240 2jet с потолочным подсоединен | 22 877 грн. |
Верхній душ із стельовим приєднанням Hansgrohe Raindance Select S Ø 240 мм | 22 539 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select S 26467000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання — 1/2"
Модификації Hansgrohe Raindance Select S 26467000
Ціни на Hansgrohe Raindance Select S 26467000 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe Raindance Select S 26467000 | від 15 280 грн. | 7 пропозицій | ||
Hansgrohe Raindance Select S 27337000 | від 19 320 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →