Ручна лійка Hansgrohe Rainfinity 100 26867000
Фото 12 |
Hansgrohe Rainfinity 100 26867000 |
|
З технологією EcoSmart витрата води на 60% менше без втрати комфорту використання. Підходить для проточних водонагрівачів. Є брудоуловлюючий фільтр, що промивається.
Різьбове з'єднання: G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainfinity 100 26867000
Усі ціни 34 →Лійка для душу паличка Hansgrohe Rainfinity EcoSmart (колір - білий матови | 6 118 грн. |
Душова лійка-трубка HANSGROHE Rainfinity EcoSmart 100x38мм пластикова брон | 7 308 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Rainfinity 100 EcoSmart (26867000) 26867000 | 4 874 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Rainfinity 1jet EcoSmart Brushed Black Chrome (268673 | 7 308 грн. |
Ручной душ Hansgrohe Rainfinity 100 EcoSmart белый матовый (26867700) 2686 | 6 345 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →