Ручна лійка Hansgrohe Rainfinity 130 EcoSmart 26865000
Фото 11 |
Hansgrohe Rainfinity 130 EcoSmart 26865000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Підходить для проточних водонагрівачів. Є грязевловлюючий фільтр що промивається
Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainfinity 130 EcoSmart 26865000
Усі ціни 29 →Лійка для душу Hansgrohe Rainfinity EcoSmart (колір - білий матовий/чорний | 7 419 грн. |
Ручний душ із кнопкою HANSGROHE Rainfinity 130мм білий пластик 26865700 | 7 530 грн. |
Ручний душ Hansgrohe RAINFINITY EcoSmart 130 3jet білий матовий (26865700) | 7 530 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Rainfinity 130 3jet EcoSmart Brushed Black Chrome (26 | 8 684 грн. |
Ручний душ Rainfinity 130 3jet EcoSmart Matt Black (26865670) 26865670 | 7 530 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →