Верхній душ Hansgrohe Rainfinity 360 26234000
Відео 2Фото 14 |
Hansgrohe Rainfinity 360 26234000 250 мм360 мм |
|
Управління трьома типами струменів здійснюється за допомогою трьох вентилів або одного перемикаючого вентиля з трьома відгалуженнями
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainfinity 360 26234000
Усі ціни 69 →Верхній душ Ø 360 мм Hansgrohe Rainfinity, 3 типи струменя (колір - чорний | 86 335 грн. |
Верхній душ Ø 360 мм Hansgrohe Rainfinity, 3-ти струменя (колір - хром) 26 | 65 429 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE Rainfinity 360мм латунний бронза 2623 | 99 621 грн. |
Верхній душ Hansgrohe RAINFINITY 360 чорний матовий (26234670) 26234670 | 86 335 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe RAINFINITY верхній душ 360 3jet із настінним тримачем, | 55 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hansgrohe Rainfinity 360 26234000
Ціни на Hansgrohe Rainfinity 360 26234000 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe Rainfinity 250 26232000 | від 40 000 грн. | 36 пропозицій | ||
Hansgrohe Rainfinity 360 26234000 | від 38 000 грн. | 70 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →